نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: گاییده شدنم تو مغازه

گاییده شدنم تو مغازه

سلام مهسا هستم 23سالمه.این خاطره برمیگرده به دو سال پیش.چند وقتی از اخرین سکسم میگذشت و حسابی تو کف کیر بودم.بخاطر بدن تو پر و سفید و کون و ممه ی برجسته ای که دارم خیلی پیش میومد بهم پیشنهاد سکس بشه ولی فرصتش پیش نمیومد که با کسی برم.داشتم تو سایتای سکسی دنبال عکس و فیلم میگشتم که خودمو باهاش ارضا کنم که با سروش اشنا شدم.خیلی هات و سکسی بود طوری که فورا پیشنهاد سکسشو قبول کردم و فردای اون روز قرار گذاشتیم برم تو مغازش منو بکنه.قرارمون این بود که من زیر مانتوم هیچی نپوشم تا راحتتر بتونه بکنه تو کوس کونم.رفتم حموم و یه دوش حسابی گرفتم و به کوس کونم صفا دادم وهمونجوری لخت یه ساپورت و مانتوی کشی تنم کردم و یه ارایش توپ و رفتم بیرون. یکم تو ماشین منتظر موندم تا ساعت دو بشه و اطراف مغازه خلوت.رفتم تو مغازه تا سرشو بالا اورد و منو دید قشنگ حس کردم کیرش پرید بالا.نوک ممه هام از رو مانتو کاملا معلوم بود و چون مانتو جلوش فقط با یه کمربند بسته میشد کوسم از رو ساپورتم معلوم بود.اروم و بدون جلب توجه اشاره کرد برم تو انباری مغازه و خودشم پشت سرم اومد تو و درو بست. خیس عرق شده بود شهوت از تو چشاش میبارید همین که باهام دست داد منو کشید تو بغلش و شروع کرد لبامو خوردن خیلی محکم و با ولع لبامو میخورد و منم همراهیش میکردم و با یه دستشم کونمو از رو مانتو میمالید و تو مشتاش فشار میداد یکم که لبامو خورد دست کرد تو یقه مانتو و ممه هامو کشید بیرون و افتاد به جونشون نوک ممه هامو بین لباش نگه میداشت و محکم میکشید و گازشون میزد منم که رو ممه هام حساس داشتم میمردم از حشر و مرتب اه میکشیدم و کوسمو میمالیدم و با یه دستمم سرشو فشار میدادم به ممه هام دستمو از رو کوسم کنار زد و ساپورتمو کشید پایین و یه اخخخخخ جوووووووون محکمی گفت و شروع کرد به مالیدن چوچولم.سرشو جلو برد و اول کوسمو بو کرد و بعدش شروع کرد با ولع خوردن. همه جونم داشت از تو کوسم میزد بیرون خیلی حرفه ای واسم لیسش میزد یکی دوبار که بعد مالیدن و خوردنش ارضا شدم سرشو کشیدم کنار و لباشو که مزه اب کوسمو میداد بوسیدم و بلندش کردم تا کیرشو دربیارم و واسش ساک بزنم.لبامو رو لباش گذاشته بودم و همزمان کمربندشو باز کردم و شروع کردم به مالیدن کیرش یکم که مالیدم رفتمنشستم لای پاش.کیرشو گرفته بودم تو دستم و جلو صورتم تکونش میدادم و زبونمو بیرون اورده بودمو با دست دیگم کوسمو میمالیدم سر کیرشو یه لیس کوچولو زدم که آهش در اومد زبونمو دور کلاهک کیرش میکشیدم و نوکشو زبون میزدم کم کم زبونمو کشیدم رو کیرشو و از بالا تا پایین و پایین تا بالای کیرشو لیس میزدم و به تخماش که میرسیدم زبونمو اروم به همه جاش میکشیدم و دوباره شروع میکردم به لیس زدن کیرش یکم که لیس زدم همشو کردم تو دهنمو و شروع کردم به میک زدن کیرش.دهنمو حلقه میکردم رو کیرش و همزمان باهاش حلقه دستمو رو کیرش بالا پایین میکشیدم دیوونه شده بود موهامو چنگ میزد و کیرشو بیشتر میکرد تو دهنم تا اینکه احساس کرد داره ابش میاد کشید بیرون و برم گردوند و کیرشو گذاشت دم کونم.چیزی واسه چرب کردن سوراخم نداظتیم ناچار یه تف انداختم رو کیرش و همونطوری شروع کرد به کردنم.کیرش خیلی گنده بود و تو اون حالت ایستاده نمیتونست سرشو بکنه تو کونم خیلی دردم میومد و لبامو گاز میزدم که جیغ نزنم بعد کلی تلاش تونست سرشو بکنه تو کونم کشیدش بیرون و انگشتاشو بجاش گذاشت تو کونم و کیرشو کرد تو دهنم تا دوباره واسش ساک بزنم و دوباره کیرشو کرد تو کونم و اینبار راحت رفت تو شروع کرد به تلنبه زدن تو کونم داشتم حال میکردم و اروم طوری که صدام نره بیرون اه میکشیدم یه دستش رو ممه هام بود و دست دیگش رو کپلای کونمو و محکم تو مشتش فشارش میداد و بعضی وقتا هم میزد رو کونمو و میگفت جوووووون گاییدمت جنده عجب کونی داری اوووووفففف عجب گوشتی کیرم رفته توش اشکم در اومده بود دیگه از قدرت ضربه هاش و گوشت کونم درد میکرد بالاخره بعد یه ساعت ور رفتن باهم سرعت تلنبه هاشو زیاد کرد و کونمو تو مشتش محکم فشار داد و با یه اه بلند تو کونم ارضا شد و منو محکم چسبوند به خودش و سینه هامو چنگ زدو از همون پشت شروع کرد لبامو گردنمو خوردن و بوسیدن بعد اینکه ازم جدا شد منو برگردوند و دوباره سرشو گذاشت رو کوسمو شروع کرد به خوردنش که دوباره تو دهنش ارضا شدم و بعدش لبامو بوسید و ازم تشکر کرد و لباسامونو پوشیدیم و دوباره بعد از چک کردن اطراف مغازه اومدم بیرون و رفتم خونه.تو همون انباری تنگ جوری گاییده بود منو که تا یه هفته نمیتونستم بشینم و دردتو تموم وجودم میپیچید و جای انگشتا و ناخناش رو کون و ممه هام هم کبود شده بود با این همه خیلی بهم حال داد و هنوزم که هنوزه با اینکه شب بعد اون سکس فهمیدم زن داشته و رابطمون کات شد بهترین رابطه ی سکسیم بود.خوشحال میشم نظراتتونو بدونم منتظر بقیه خاطرات سکسیم باشین

omidkiss
    عزیزم تو که اینجوری هستی بیا خودم طوری بکنمت که تا یکماه هوس کیر نکنی...

خیلی خوب بود

سلام
    کوسشعری بیش نبود و ساخته توهمات زیاد از دیدن فیلم های سکسی بود.

اگه دوست داشتی تجربه یک سکس واقعی رو داشته باشی پیام بده. جوری بگامت که نتونی توی هیچ کتاب و سایتی بنویسیش.

Junior Member
    عااااااااااااالیه عزیزم دوسدارم خودم ارضات کنم
    ایمیلمه منتظرتم/[email protected]
    وعکسم

فروش اکانت های brazzers/babes/wicked/twists/motors/reality kings/digital playground....
    فروش اکانتهای پورتال با کمترین قیمت
    اکانتهای پورتال شامل سایتهای
    Brazzers
    Realitysking
    Babes
    Twistys
    Mofos
    Wicked
    Digitalplayground
    Fakehub
    Sexyhub
    Gfleaks
    ...
    همه اینا تنها با قیمت 40 تومان
    آدرس کانال https://t.me/accounts_channel

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)