نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با من رابطه داشتید

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 8.00%
  • خیر

8 32.00%
  • تمایل به رابطه دارم

12 48.00%
  • علاقه ای ندارم

3 12.00%
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: سارا هستم سکس پولی میکنم از تهران مکانم خیابان شریعتی

سارا هستم سکس پولی میکنم از تهران مکانم خیابان شریعتی

سارا هستم سکس پولی میکنم از تهران خیابان شریعتی مشخصات. متولد 1369 مطلقه .163قد وزن58 . سایز سینه 75 ساعتی سیصد هزار تومان فول سکس عقب جلو دهانی بجز خوردن منی دو بار ارضا شدن

و نیمساعت دویست هزار تومان یکبار ارضا شدن فقط جلو و دهانی

مشتری سن و تلفن میده سارا بهش اس میده طبق نوبت البته اگر با قیمت موافق بود بدون درخواست کارت به کارت فقط نقد و حضوری در مکان خودش هرکس اوکی بود با قیمت بجای سلام و احوالپرسی موارد زیر رو بفرسته به ایمیلش : سن تلفن از کدوم شهر برای چه روزی باید اعلام کنه با قیمت موافق هست . . . شهرستان یا مکان کسی نمیام فقط مکان خودم سکس میکنم لطفا به شعور هم احترام بزارید تا بلاک نشید! آخرین تایم سکسم ساعت 7 عصر میباشد اهل دوستی و اس ام اس بازی چت و وب هم نیستم نیست!! اگر واقعا مشتری سکس پولی هستید و با قیمت موافقید پیام بدید.هرکس زود ارضا هست قرص یا اسپری استفاده کنه به خودش مربوطه.جمعه ها و روزهای تعطیل کار نمیکنم. سکس ام اف ام یا گروهی یا فتیش انجام نمیدم. کمتراز قیمت هایی که توضیح دادم کار نمیکنم به هیچ وجہ حتی اگر 5دقیقه طول بکشه کارتون . درخواست عکس نکنید چه از چهره چه الات تناسلی به دلایل امنیتی معذورم بجاش تشریف میارید میبینید نپسندید! بدون صرف ھزینہ و کاری تشریف میبرید.حداقل 24 ساعت قبل از روزیکه میخوایین ایمیل یا پیام بزنید تا هماهنگ کنیم باهم چنانچه تا 24ساعت بعداز پیامکی که میدم برای هماهنگی تماس نگرفتید شمارہ تلفنتون به بلک لیست اضافه میشه [email protected]
    توضیحات دیگر در پست های بعدی
    ایمیل من:
    [email protected]
    سارا متولد 69.تهران.مطلقه163قد وزن58.سایز75.ساعتی سیصد هزار تومان میگیرم. و صبح تا بعدازظهر 1میلیون و 500 هزار تومان.مکان دارم.خیابون شریعتی تهران[email protected]

نحوه هماهنگی با من. مشتری سن و تلفن میده من اس میدم طبق نوبت البته اگر با قیمت موافق بود
    سارا متولد 69.تهران.مطلقه163قد وزن58.سایز75.ساعتی سیصد هزار تومان میگیرم. و صبح تا بعدازظهر 1میلیون و 500 هزار تومان.مکان دارم.خیابون شریعتی تهران[email protected]

سارا هستم از تهران سکس پولی میکنم

هرکس با قیمت موافق بود سن و تلفن میده من اس میدم طبق نوبت تا هماهنگ کنیم باهم

فقط مشتری واقعی که با قیمت موافق بود سن و تلفن میده من اس میدم تا هماهنگ کنیم باهم [email protected]

فقط مشتری واقعی که با قیمت موافق بود سن و تلفن میده من اس میدم تا هماهنگ کنیم باهم [email protected]

سکس پولی میکنم از تهران خیابان شریعتی ساعتی سیصد هزار تومان فول سکس بجز خوردن منی مشتری سن و تلفن میده من اس میدم طبق نوبت البته اگر با قیمت موافق بود [email protected]

دیوث خخخ

مگه کست طلاس

روژان هستم سفید و سکسی سکس پولی میکنم از تهران مکان ندارم

ساعتی سیصد هزار تومان فقط جلو و دهانی مشتری سن و تلفن و آدرس تقریبی مکانشو برام میفرسته و من باهاش هماهنگ میکنم کل مبلغ رو قبل از ورود به مکان میگیرم بعدش میریم داخل مکان وگرنه که بای
    [email protected]

ساعتی سیصد هزار تومان فول سکس عقب جلو دهانی بجز خوردن منی دو بار ارضا شدن
    و نیمساعت دویست هزار تومان یکبار ارضا شدن فقط جلو و دهانی
    مشتری انتخاب میکنه و میگه سن و تلفن میده من اس میدم طبق نوبت البته اگر با قیمت موافق بود وگرنه که بلاک میشه شرمنده

هرکس با قیمت موافق بود سن و تلفن بفرسته برام تا هماهنگ کنم باهاش [email protected]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)