صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 71 به 79 از 79

موضوع: کوس دادن زن جلوی شوهر

لینک گروه داری بزار اینکه پاک سده

نقل قول نوشته اصلی توسط fult000 نمایش پست ها
    ما زوجیم مشهد 32و29 ساله دنبال یه زوج واقعی( زن وشوهر ) برای سکس و روابط آزاد هستیم زوج هایی که تمایل دارن آیدی تلگرام خصوصی بدن
    سلام امید30 مبینا 28 مشهد omid8389 ت ل گ ر ا م

سلام بابک ۲۶ تهران لیسانس روانشناسی. خدای ارضاء کردن جسمی و روحی تو سکس.. متاهل و با آبرو..
    برای آشنایی بیشتر خوشحال میشم پیام بدین تل [email protected]

پاسخ به موضوع

من عاشق سکس ضربدری با باجناقم هستم چون دوستدارم خواهر زنم و جلو زنم بکنم و باجنافم زنم و جلوی من .

البته هیچ صحنه ای مثل گاییده شدن زنم جلوی چشمام نیست دوست دارم رو تخت دو نفر بکننش منم نیگاه کنم و جق بزنم واییییی

یکی بیاد مخ زنم و بزنه و کس لیسیشو بکنه جلوم

هیچ چی به اندازه سکس با خواهر زنم بهم حال نمی ده . خصوصا بعد از یه سکس داغ بعد از ظهری برای شام هم مهمون باجاناقت باشی.

سلام من دنبال کس هستم که مچ یه مرد رو بگیره اگر این کاره هستی به من زنگ بزن پول خوبی میدم ۰۹۱۲۷۲۵۰۴۵۰

سلام

سلام خوبی .. اگه دوست داری بیا تلگرام [email protected]

سکسx

سلام خوشحال میشم باهم آشنا بشیم

منم دوست دارم دوتا پسر با کیر کلفت ونرم و سفید همزمان کون زنمو بکنند تا حالا شاید چهل تا کیر بیشتر رفته تو کونش اولیش تو دوران دوست پسر دوست دختری یه شب خونه یه دوستام من کونشو کردم چون مست بود دوسمم بعد از من اومد اونم شلوارشو کشید پایین لای کرد تو کونش اخرینشم تو کیش یه پسر جنوبی همینجوری تو پارکینگ شلوار زنمو تا زانو کشید پایین لای کو نشم عرق کرده بود پسره هم راحت فرو کرد تو کون زنم بعد هم به زنم گفت خوار کسه چه کون گشادی داری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)