نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: *** میخوام زنم رو رها بندازم لطفا کمکم کنید ***

*** میخوام زنم رو رها بندازم لطفا کمکم کنید ***

سلام به همگی زوج های عزیز . آقا من میخوام زنم رو راه بندازم اما مشاوره میخوام . ترجیحا" اگه خانمی هست که ازش سوالاتی بپرسم اینکه چطوری و از چه راه هایی گرایش زنم رو به سمت سکس ضربدری ببرم لطفا بیاد یاهو ممنون میشم .. اگر آقا هم باشه که توانسته طبق شرایطی و راه هایی زنش رو راه بندازه اون هم ممنون میشم بیاد مشاورم بده .

آیدی یاهو : Legends_20000

منتظرتونم لطفا بیاین کمکم ممنون میشم ...

دوست عزیز

خانمتان چند سالش است؟

s

نقل قول نوشته اصلی توسط legends_20000 نمایش پست ها
    سلام به همگی زوج های عزیز . آقا من میخوام زنم رو راه بندازم اما مشاوره میخوام . ترجیحا" اگه خانمی هست که ازش سوالاتی بپرسم اینکه چطوری و از چه راه هایی گرایش زنم رو به سمت سکس ضربدری ببرم لطفا بیاد یاهو ممنون میشم .. اگر آقا هم باشه که توانسته طبق شرایطی و راه هایی زنش رو راه بندازه اون هم ممنون میشم بیاد مشاورم بده . آیدی یاهو : Legends_20000منتظرتونم لطفا بیاین کمکم ممنون میشم ...
    سلام من هم مشکل شما را دارم اگر راهی پیدا کردی من هم فراموش نکن

من تا یه جاهایی پیش رفتمولی هنوز کامل موفق نشدم خواستی بیا تو جیمیل پیام بده راهنماییت میکنم شاید به کمک هم تونستیم کاری بکنیم هم تو و هم من زنامون راضی شن البته من دیگه فک کنم تا یه مدت دیگه به نتیجه برسم [email protected]

برای آموزش بیایید تلگرام

@svarzes

البته زوج برای ضرب دارم زیاد

Junior Member
    سلام میثم هستم 28 ساله از قایمشهر مکان دارم قدم 178 وزنم 69 کیرمم 16تا 17 هست اینم شمارمم سکس تلفنی و حضوری پایم09358359932

سلام. من مراغه هستم.خواستین بیان یادتون بدم. مجردم. تجربه با زوج رو داشتم. ایدی من: mohamad.reza5429

سلام دوستان هر که دوست داره سکس سه نفره دو دختر ویک پسر داشته باشه ایدی بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)