صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: عکس های ارسالی سیاوش از زنش شیرین - بیرجند

Banned
    سلام. من امیر 33 از کرج هستم.
    دنبال خانم هات و یا سن بالا یا زوج با شخصیت برای دوستی و سکس هستم. 09302632238

Banned
    سلام
    پایه بودین پیام بده
    نزدیک تونم
    tel: @perstian2016

دوست گرامي با اين تصاوير انسان را وادار مي كنيد كه دست به جق بشود آخ اون پستون و اون كون عزيز اوخ اوخ چه بگويم كه ناگفتن بهتره

Banned

سلام

سلام دوست داشتی آشنا شیم در خدمتم. بیرجندم
    [email protected]

Senior Member
    علاوه به اینکه کوس وشر میگه داره گوهه زیادی هم میخوره مرتیکه عکس زن مردم رو با چهره چرا گذاشتی وبازندگیه یه نفر بازی میکنی اخه

Junior Member
    سلام...اینا کوس و شعر محض هستش ...من بیرجندیم... و با تمام وجود میگم دروغه... چون بیرجندیا مال این کارا نیستن ...چرا اسم بیرجند رو به لجن میکشی کثافت..

كوس وكون و پستون عالي به به ليسيدن واجب - خوش به حال اونكه ميكند كاش من هم ميتونستم بكنمش واي واي

COACH AND FUCKER MEMBER thai-massage-coach آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط انجمن کیر تو کس نمایش پست ها
    برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ و کیفیت بالا روی آن کلیک کنید و در صفحه باز شده در وسط صفحه بر روی کلیک کنید

mfm و fmf و bdsm و HARDCORE وWILD SEX
    سلام دوستاي داغ و دوست داشتنی انجمن من شهرامم
    مربي پاورليفتينگ و ماساژ تايلندي از تهران دو بار ازدواج كردم و طلاق دادم،کلا هر کسی نمیتونه با شرایط من یه مدت طولانی دووم بیاره
    فوقالعاده داغ و شهوتی
    تنومند و فوق العاده قدرتمند با چهره اي زيبا با تجربه ،قدم ١٨٠،وزنم ١١٠ كيلو عضله و دور بازوم ٥٠ سانته و ١٩ سانت الت كلفت كه موقع تحريك بقدري سفت و سيخ ميشه كه نميشه خمش كرد پاهاي درشت و قدرتمند كه معمولا تا ٧٠٠ كيلو پرس پا ميزنم ،دوس دارم سكسم ١-٣ ساعت طول بكشه و پارتنرم حداقل ٥-٦ بار ارضا كامل شه با ماساژ و سكس و من ٣-٤ بار ارضا شم و قبل سكس با ماساژ و پيشنوازي شروع ميكنم تا طرفم اماده و تحريك شه و بعد از يكي دوبار ارضا شدنش با ماساژ سكس و شروع ميكنم كه تاب وارد شدن التمو داشته باشه و كم كم به نهايت قدرت و سرعتم ميرسم كه تموم بند بند وجود پارتنرم حسش ميكنه و هرچي بيشتر تحريك شم محكم تر و سريعتر و خشن تر سكس ميكنم و حرارت پارتنرم شدت سكسمو افزايش ميده و ظرفيت طرفم بايد بالا باشه كه تاب بياره
    عاشق سكس mfm و fmf و bdsm و HARDCORE وWILD SEX ام و با تحریک طرفم خشنتر و خشنتر میشم و عین یه هیولای وحشی و خشونت تو سکس اولویتمه
    دلیله طلاق دادنامم همین بود...طرف بعد چند ماه تاب و توان نمیمونه واسش و فراار میکنه ازکیرم....اولیو تو یه سال و نیم 563 دفعه کردم و دیگه طاقت نداشت و دومی دو سال دووم اورد و 659 دفعه تونست طاقت بیاره البته با دو بار عمل تنگ کردن....البته هردو عاشق رابطه بودن و معمولا تا 200-300 بار اول تو اوجن...ولی بعد که فرصت پیدا نمیکنن بهتر شن و باز ادامه دار میشه هرکسی طاقت نداره
    فقط لطفا كسايي پيام بدن كه طاقت و تاب تحمل سايز منو و سكس خشن منو داشته باشن.خصوصی تلگرام یا شماره بدین هماهنگ کنیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)