صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: پیشنهادات شما برای بهتر شدن سایت

Senior Member
    سلام اگه ممکنه تایم بین نظرات رو کمتر کنید 1200 ثانیه خیلیه من روزی 30 پست میبینم فقط یک نظر میتونم بدم و دیگر سایت شما نیاز به چت روم داره مرسی

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط _MA نمایش پست ها
    در صورتی که ایده و یا پیشنهادی برای بهتر شدن سایت و انجمن دارید در اینجا مطرح کنید
    سلام میشه توی ایتم تنظیمات حذف اکانتم اضافه کنید

Junior Member
    سلام گلم خوبی اگه زحمتی نیس اید ایمیل من رو از پست ها حذف کنین ممنون میشم اخه حیلی مزاحمم میشن معمولا هم افرادی که شرایط منو ندارن ممنون میشم پاکش کنیین

Junior Member
    تایپیک ایجاد میکنیم یک هفته طول میکشه نمایش داده بشه. این محدودیت زمانی پست زدن که دیووانه میکنه ادم رو. بالا تازه چه خبر گذاشتید که آخرین پستها رو نشون میده. تو انجمن هم پایین صفحه آخرین ارسال ها هست این فید کرکره ای دیگه چیه؟؟ من ماجراش با اون همه درازا رو درک نمیکنم. کل جون نت و میگیره اون تا صفحه لود بشه اون که دیگه خیلی رو مخه. یا برش دارید یا کوچیکترش کنید. کاری ندارم که روی موضوعات هم کلیک میکنی همینجور دارن میرن اشتباه میشه کلیکت مرتبا.روی توقف هم هر چقدر کلیک کنی فایده ای نداره و همینطور باید از جلوی چشمت رژه برن تا صفحه لود بشه. با چند تا مدیر براحتی میتونید کل فروم رو منیج کنید و انقدر با اعصاب کاربرا بازی نشه
    دوستان مجرد دنبال سکس mfm نیستیم. لطفا دیگه پیام ندین. زوجی اگر تمایل به ضربدری از تهران دارن پیام بدن.

عدم ثبت درخواست در سکس گروهی

با سلام
    درخواست های اینجانب در سکس گروهی ثبت نمیشود ، علت چیست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)