صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: مشکلات مرتبط با دانلود فیلم و کلیپ ها را در اینجا مطرح کنید

مشکلات مرتبط با دانلود فیلم و کلیپ ها را در اینجا مطرح کنید

در صورتی که در دانلود فیلم و کلیپ ها با مشکلی مواجه شده اید در اینجا مطرح کنید

با عرض سلام و خسته نباشید من نمیدونم چرا نمیتونم کلیپ ها رو دانلود کنم

سلام من نمیدونم چرا فیلمها از اپنلود دانلود نمیشه از وی پی ان استفاده میکنم adblock هم استفاده نمیکنم اما گزینه دانلود در اپنلود ظاهر نمیشه و مینویسه ناشر این اجازه رو نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط 3869 نمایش پست ها
    سلام من نمیدونم چرا فیلمها از اپنلود دانلود نمیشه از وی پی ان استفاده میکنم adblock هم استفاده نمیکنم اما گزینه دانلود در اپنلود ظاهر نمیشه و مینویسه ناشر این اجازه رو نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید
    متن انگلیسی ارور رو بنویسید

سلام متن انگلیسی ارور دانلود های من اینه لطفا راهنماییم کنید قطعات فیلم رو بالا میاره دکمه اجرا هم میاره اما اجرا نمیکمه و دکمه دانلود هم نمیاره hThe publisher of this file doesnt allow adblock, please disable and reload

نقل قول نوشته اصلی توسط 3869 نمایش پست ها
    سلام متن انگلیسی ارور دانلود های من اینه لطفا راهنماییم کنید قطعات فیلم رو بالا میاره دکمه اجرا هم میاره اما اجرا نمیکمه و دکمه دانلود هم نمیاره hThe publisher of this file doesnt allow adblock, please disable and reload
    این ارور به این معنیه که از Adblock استفاده میکنید یا Adblock را غیرفعال کنید یا از یک مرورگر دیگر برای دانلود یا مشاهده کلیپ ها استفاده کنید

سلام ببخشید من چرا نه میتونم کلیپ هارو انلاین ببینم ن میتونم دانلود کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alikkhan نمایش پست ها
    سلام ببخشید من چرا نه میتونم کلیپ هارو انلاین ببینم ن میتونم دانلود کنم؟
    ارورش چیه؟

مشکل دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط _MA نمایش پست ها
    ارورش چیه؟
    The publisher of this file doesnt allow adblock, please disable سلام نه ادبلاک نصبه نه ادبلاک پلاس و وی پی ان استفاده میکنم اروری که میده نوشتم و مطمینم اصلا اد بلاک استفاده نمیکنم از 5مرور گر هم استفاده کردم باز همین ارور رو میده ممکنه مشکل از جایی دیگه باشه لطفا راهنمایی کنید واقعا کلافه شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa7613 نمایش پست ها
    سلام وقتی واسه دانلود اقدام میکنم و صفحه که باز میشه این اررور رو میده
    This webpage is not available

ERR_TUNNEL_CONNECTION_FAILED
    مشکل از فیلترشکنتونه... یا فیلترشکنتون رو هنگام دانلود غیرفعال کنید یا از یک فیلترشکن دیگه استفاده کنید... یا همین فیلترشکن رو یه بار قطع و وصل کنید... برای دانلود فیلترشکن های دیگه به این سایت برید