نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نمیتونم مطلبی در انجمن ارسال کنم، چیکار کنم؟

نمیتونم مطلبی در انجمن ارسال کنم، چیکار کنم؟

در صورتی که نمیتونید مطلبی در انجمن ارسال کنید دو حالت وجود دارد یا ثبت نام نکرده اید یا این که بر روی لینک فعال سازی ارسال شده به ایمیلتان کلیک نکرده اید اگر لینک فعال سازی به ایمیلتان ارسال نشده مطمئن شوید ایمیل به بخش Spam نرفته باشد اگر با Gmail ثبت نام کرده باشید ایمیل فعال سازی به بخش Spam خواهد رفت اگر در بخش Spam نیز ایمیلی وجود ندارد دوباره و با یک ایمیل دیگر ثبت نام کنید

مدیر عزیز من چن وقته نمیتونم عکس اپ کنم چرا؟میشه مشکلشو رفع کنین ممنون

Junior Member

در خواست کمک از مدیران

مدیر عزیز من نمیتونم عکس ازکامپیوتر اپ کنم میشه مشکلو رفع کنین ممنون در ضمن عکسهای سکسی شخصی رو باید در کدوم تاپیک بزارم

مدیر عزیز چرا عکسهای منو نمایش نمیدین؟یا کلیپهام رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط _MA نمایش پست ها
    در صورتی که نمیتونید مطلبی در انجمن ارسال کنید دو حالت وجود دارد یا ثبت نام نکرده اید یا این که بر روی لینک فعال سازی ارسال شده به ایمیلتان کلیک نکرده اید اگر لینک فعال سازی به ایمیلتان ارسال نشده مطمئن شوید ایمیل به بخش Spam نرفته باشد اگر با Gmail ثبت نام کرده باشید ایمیل فعال سازی به بخش Spam خواهد رفت اگر در بخش Spam نیز ایمیلی وجود ندارد دوباره و با یک ایمیل دیگر ثبت نام کنید
    / مدیر عزیز چرا تاپیک من نمایش داده نمیشه هنوز به تایید نرسیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان007 نمایش پست ها
    / مدیر عزیز چرا تاپیک من نمایش داده نمیشه هنوز به تایید نرسیده؟
    http://kir2kos.net/showthread.php?t=7174

سلام نمیتونم عکس از کامپیوتر آپ کنم وقتی روی آیکون عکس کلید میکنم فقط اپلود عکس از سایت میاد کمکم کنید و همچنین چرا تایپیک هام تایید نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر صادق نمایش پست ها
    سلام نمیتونم عکس از کامپیوتر آپ کنم وقتی روی آیکون عکس کلید میکنم فقط اپلود عکس از سایت میاد کمکم کنید و همچنین چرا تایپیک هام تایید نمیشه
    عکس ها رو در اینجا https://postimage.org/?lang=persian آپلود کنید و لینک عکس رو بزارید در تاپیکتون

تاپیک هات هم به زودی تایید خواهد شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)