صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: چهارشنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ | کلیپ های ارسالی شهریار و همسرش شبنم از مشهد مایل به سکس ضربدری با یک زن و شوهر دیگر

سلام دوستان من یک دونه جنده پیدا کردم که 3 نفرن یکی محجبه و دوتاشون مانتو جلوباز من خودم 3 روز پیش باهاشون تو خیابون صحبت کردم و امروز بعدظهر 2 تاشون رو گاییدم نفری بهشون 500 دادم فقط باید باهاشون مهربان باشید دوستان اینم ایدیشه @khadeje

شغل شریف کس کشی مبارک

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا علی نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک دونه جنده پیدا کردم که 3 نفرن یکی محجبه و دوتاشون مانتو جلوباز من خودم 3 روز پیش باهاشون تو خیابون صحبت کردم و امروز بعدظهر 2 تاشون رو گاییدم نفری بهشون 500 دادم فقط باید باهاشون مهربان باشید دوستان اینم ایدیشه @khadeje
    به قیفِت نمیخوره بیشتر از ۵ تومن تو جیبت باشه،اونوقت تو یه روز ۱ میلیون خرج کیرت کردی؟حالا این به کنار.اینکه داری تبلیغ میکنی یعنی به مقام شریف کس کشی نائل شدی؟؟برو بچه کونی.مشخصه که دختره کیرت کرده و واسه انتقام آیدیشو پخش میکنی.صدتا مثل تورو زیر تخمام بزرگ کردم

گالیله من سر این قضیه باهات شرط میبندم چقدر میدی

شما طرز صحبت کردن با یک خانم یا دختری رو بلد هستید لطفا به من یاد بدید چون من نمیدونم/ شما مشکلت اینه نرسیده به اب دریا شلوارتو میدی پایین مردم میکننت- با اون که عقلم کمه ولی فکر میکنم نادان هستی اگه هم نتونستی مخ بزنی بیا سراغم شماره تلفن بهت بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)