نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانم متأهل یا دختر پایه یا زوجهایی که نفر سوم میخوان بخونن - فقط از ارومیه سلماس خوی (یا اطراف)

Junior Member

خانم متأهل یا دختر پایه یا زوجهایی که نفر سوم میخوان بخونن - فقط از ارومیه سلماس خوی (یا اطراف)

سلام پسرم 26 سالمه. مکان دارم. زوجهایی که اهل عشق و حالن نفر سوم میخوان برای سکس mfm با تلگرام من در ارتباط باشن. اصلا سکس پولی و این مسائل خوشم نمیاد. صرفا برای عشق و حال. نفر سوم هستم برای سکس سه نفره با زوجها.

زوجهایی از شهرستان سلماس یا خوی مد نظر دارم اما زوج پایه اگه از ارومیه هم بود در خدمتیم. فاعلم و نفر سوم برای سکس با زوجها (mfm)

گروه تلگرامی اینه تشریف بیارید. فقط باید قابل اعتماد باشید مسخره بازی در نیارید لطفا اگه اهلش نیستی و دوس نداری تجربه کنی نیا. برای کنجکاوی هم نیا لطفا. اما اگه متأهلی و شرایطت مناسبه و دوس داری که منم بهمراه خانومت سکس بکنیم و سه نفره رو تجربه کنی بیا:

https://t.me/joinchat/FeTczxARt8RTRd0ONoUiuA

Junior Member
    دوستان عزیز گفتم که فقط زوج پایه که نفر سوم پسر میخاد بیاد این حرامزادههایی که اسمشونو مینویسیم تحت هیچ شرایطی نیان پی وی من خودشونو مسخره کردن:

• 34 و 29 امیر ولیلا (حرامزادههای دروغگو) با این اسم دروغی میایید که چی بشه؟
    • مسعود و افسانه از تبریز با شماره تلفن تلگرامی « 09027406802 » حرامزادههای دروغگوی کلاه بردار!

من از این به بعد هر کسی فیک و دروغ و شیاد باشه اسم و شمارشو اینجا لیست میکنم! گفتم که زوج پایه و واقعی بیاد نه یه مشت عوضی

لطفا فقط زوجهای با شخصیت که نفر سوم میخان بیان از ارومیه - سلماس - خوی تبریز یا هر جای دیگه که میتونن بیان.

Junior Member
    زوج پایه و واقعی قابل اعتماد برای دوستی بیاد نفر سومم پسرم. (از ارومیه سلماس خوی تبریز یا اطراف بیاد) برای تجربهی mfm بیایید تلگرام من.

https://t.me/joinchat/FeTczxARt8RTRd0ONoUiuA

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)