نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نفر سوم برای سکس با خانمم

نفر سوم برای سکس با خانمم

نفر سوم جهت سکس با خانمم mfm از اهواز لطفا اگه تمایلی ندارید بیجهت مزاحم نشین ایمیل قبلیمون هک شده به ایمیل جدیدمون پیام بدین
    [email protected]

من ماهشهری هستم

سلام 28 سالمه برای آشنای بیشتر بیا تلگرامم
    @arman680

سلام من ۲۲ سالمه و من پایه ام خونه ام دارم بهم پیام بدین تو خصوصی تا بیشتر توضیح بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Zojeahwazii نمایش پست ها
    نفر سوم جهت سکس با خانمم mfm از اهواز لطفا اگه تمایلی ندارید بیجهت مزاحم نشین ایمیل قبلیمون هک شده به ایمیل جدیدمون پیام بدین
    [email protected]
    سلام ۳۲ سال از اهواز اگه پایه هستین من در خدمتم خواستین خصوصی پیام بدین در خدمتم

دکتر بابک

سلام چند سالتونه؟

مهسا و ارش عزیز خواهشا جواب بدین

سلام بابک هستم سن 26 تحصیلات لیسان روانشناسی. خدای ارضا کردن جسمی و روحی هستم تو سکس. متاهل و با آبرو..
    خواستید آشنا شیم [email protected]

من 35 سالمه با هيكل خوب سایز 21 سانت ، قیافه مردونه با موقعیت مناسب اجتماعی و تجربه دوستی با زوج و خانوم شوهردار . dr_saeedkh تلگرامم هس بنویسین زوج اهوازی هستین تا بشناسمتون

COACH AND FUCKER MEMBER thai-massage-coach آواتار ها
    سلام شهرامم دوستاي من
    مربي پاورليفتينگ و ماساژ تايلندي از تهران دو بار ازدواج كردم و فوقالعاده داغ،
    تنومند و فوق العاده قدرتمند با چهره اي زيبا با تجربه نزديك به ١٧٠٠ بار سكس حرفه اي در ٩سال گذشته
    قدم ١٨٠،وزنم ١١٠ كيلو عضله و دور بازوم ٥٠ سانته و ١٩ سانت الت كلفت كه موقع تحريك بقدري سفت و سيخ ميشه كه نميشه خمش كرد پاهاي درشت و قدرتمند كه معمولا تا ٧٠٠ كيلو پرس پا ميزنم ،دوس دارم سكسم ١-٣ ساعت طول بكشه و پارتنرم حداقل ٥-٦ بار ارضا كامل شه با ماساژ و سكس و من ٣-٤ بار ارضا شم و قبل سكس با ماساژ و پيشنوازي شروع ميكنم تا طرفم اماده و تحريك شه و بعد از يكي دوبار ارضا شدنش با ماساژ سكس و شروع ميكنم كه تاب وارد شدن التمو داشته باشه و كم كم به نهايت قدرت و سرعتم ميرسم كه تموم بند بند وجود پارتنرم حسش ميكنه و هرچي بيشتر تحريك شم محكم تر و سريعتر و خشن تر سكس ميكنم و حرارت پارتنرم شدت سكسمو افزايش ميده و ظرفيت طرفم بايد بالا باشه كه تاب بياره
    عاشق سكس mfm و fmf
    فقط لطفا كسايي پيام بدن كه طاقت و تاب تحمل سايز منو و سكس خشن منو داشته باشن.خصوصی تلگرام یا شماره بدین هماهنگ کنیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)