صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: تصاویر ارسالی میثم و مریم از تهران | چهارشنبه - ۲۹ آذر ۱۳۹۶

Junior Member
    فریبا هستم. دختر خانما برای سکس چت و لز بیان تلگرام. خواهشا فقط خانما بیان
    @Helloworld505

سلام

میش نیاز جنسی منو برطرف کنین؟ منم نیاز جنسیتونو برطرف میکنم

كس تپلي دارد و پستونهاي عالي كون هم در هفده - تبريك داري بكن نوش جونت جاي ما را هم خالي كن فقط خوب بكني ها

Banned

آخخخخخخ خانومتو بکنم من

http://up.shahvani.com/uploads/5djcs6pz.jpg
    http://up.shahvani.com/uploads/ugj0ho9h.jpg

وایییییییی فیلم و کلیپ گایییدن کوس نازززززز خانومتو دیدم ای جووووووونم چه کوسسسسسیه خانوم گل ات
    چه انداااااااااااامی داره این کوس ناز و خوشکل , شبیه پورن استاراس واقعا حال کردم و خوش بحالت ولی واقعا کیر تو هم خوش تراشه ها
    آدم هوسی میشه بدجور , دوس داری یه کییییییییییییر کلفت جلو چشات حسابی زنتو بکنه؟
    اووووووووف بازم میگم خانومتو دیدم فوق العاده بود خوش بحالت که هر شب کیرت تو این کوس, ولی خودتم میدونی خانومت به یه کیر درست و حسابی نیاز داره و این کیر تو جوابگوی اون کوس خوشکل نیست و نخواهد بود
    راستش خییییییلی دلم میخاد خانومت رو به زووووووور بگیرم و جلو چشات بخوابونم رو تخت و دستمو دور کمرش حلقه کنم و لبمو بزارم رو لبای نازش, شاید اولش بدش بیاد ولی خودتم میدونی زنتو یه لب بگیرم خودش شل میشه جلو دستام و بعد انقد لباشو بخورم که چشاشو ببنده و نتونه حرف بزنه و یه دستمو بزارم رو سینهای خوشکل بزرگش ویه دستمو ببرم تو شلوارش و کوسشو بمالم تا دادش در بیاد بعد کیرمو بزارم تو دهنش و برام ساک بزنه تا لیز لیز بشه و بعد کیرمو در بیارم و بزارم لای ساپورتش وایییییییی لای ساپورتش از کوسشم بیشتر حال میده مخصوصا با ساپورت مشکی اوووووووف, و لای پاهای نااااااازش تلمبه بزنم و بعد که حسابی کیرم بلند شد ساپورتشو بکشم پایین و بعد کیرمو بزارم لای شورتش و از رو شورت فشار بدم تو کوووووونش و بعدشم شورتشو در بیارم و کیرمو که با دهنش لیز کنم و میزارم رو کوسش و محکم میفرستم داخل که بگه آییییییییییی کیرت تو کوسم بکن من , اون شوهر بی غیرتم اصلا بلد نیس بکنه منو, قدر کوس منو نمیدونه اووووووففففففففففف
    البته اینجوری ممکنه دیگه به تو کوس نده اخه خیلی کیرم خوشکل و بزرگه...
    کیر تو کوس زنت, بی غیرت , زنتو گایییدم و ابمو ریختم تو اون کوس خوششششکلش
    اگه دوس داری در حد چت!و نه واقعی چون واقعی نمیتونم, راجب گاییدن خانومه نااااااااااززززززززززت گپ بزنیم یه ایدی تلگرام بده لطفا

اگه پایه سکس گروهی هستید پیام بدید
    سکس گروهی عالیه

کس و کون زیبایی داری
    اگه ممکنه برای سکس گروهی بیا
    سکس گروهی عالیه
    خیلی خوش میگذره

کس

نوش جونت

اااای جاااان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)