صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

موضوع: زوجیم ، نوید و آرزو درخواست سکس سه نفره با یک پارتنر حرفه ای داریم

زوجیم ، نوید و آرزو درخواست سکس سه نفره با یک پارتنر حرفه ای داریم

ما زوج هستیم هردو 29 ساله از تهرانیم. مخصوصا همسرم آرزو خیلی هات و حشریه. ما یک شخص خیلی حرفه ای و کاربلد میخوایم که بتونه خوب زن من رو حال بیاره

خانمم خیلی ولنگ و باز تو خیابون میچرخه خوشهیکل هم هست همه نگاهش میکنن.. زنم خیلی کُسه... یه حرفه ای و بکن خوب میخوایم که زنم رو جلوم بکنه و منم تماشا کنم و عشق کنم... جووووووونم

نقل قول نوشته اصلی توسط navidroyal نمایش پست ها
    ما زوج هستیم هردو 29 ساله از تهرانیم. مخصوصا همسرم آرزو خیلی هات و حشریه. ما یک شخص خیلی حرفه ای و کاربلد میخوایم که بتونه خوب زن من رو حال بیاره
    سلام وقت بخیر علیرضا هستم ۳۳ سال از اهواز،پارتنر داغ و بسیار حرفه ای که دنبال یه زوج هات با مشخصات شما هستم اگه مایل بودید آشنا شیم و یه شب به یاد ماندی داشته باشیم لطفا واسم پیام بذارید تا هماهنگی هارو انجام بدیم.در ضمن خوشحال میشم خانمت حال بیارم

Junior Member
    سلام من هم 36 ساله از تهران هستم و تنها زندگی میکنم اگر تمایل داشتید پیام بگذارید

کیر کلفت

اگه بخوای میتونم با کیر سیاه و کلفتم زنتو جوری بکنم که تو بیشتر از زنت لذت ببری

اهلشم بیا تل

@kenzo_freez

سلام نوید جان خوبی داداش

سلام بنده آرش هستم ۳۰ ساله از تهران کارمندم و بسیار مودب و با شخصیات ..با این مسائل بسیار آشنایز دارم و مدرک ماساژ هم دارم عزیزم..همه جوره در خدمتم میتونی روی من حساب کنی..
    تلگرامم [email protected]

کیر کلفت و ماساژ سکسی

نفرسوم هستم، یه زوج هات و شیطون واسه سکس حضوری و دوستی همیشگی جهت mfm می خوام، اگه کسی مایله تو تلگرام یا یاهوو پیام بده، سپاس از شما moeinsolider

سلام سعید هستم 35 ساله هیکل ورزشکاری و قیافه مردونه با سایز 21 سانتی و کلفت...تجربه سکس با خانوم شوهردار در حضور شوهرش رو با چند زوج باحال داشتم و عاشق این سکس ام. موقعیت مناسب اجتماعی برای تضمین رابطه مطمئن دارم. dr_saeedkh ىر تلگرام پیام بزارین بنویسین نوید و آرزو تا بشناسمتون

Mfm

سلام بابک از شیراز هستم
    کارشناس عمران
    یک بار هم تجربه mfm داشتم
    خواستید در خدمتم

09170123984 تلگرام و شماره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)