صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

موضوع: زوجیم ، نوید و آرزو درخواست سکس سه نفره با یک پارتنر حرفه ای داریم

سلام من در خدمتون هستم یه کیر ۲۰ سانتی دارم بدون انحراف و کلفت میتونم در خدمتون باشم باهم بکنیمش فقط یک بار امتحان کنیم درضمن قد ۱۸۰ وزن ۸۱ کیلو هستم خواستی بهم ایمیل بزن و شماره هم برام ارسال کن تا بهت زنگ بزنم

اگه خواستین من تجربه دارم یه پنج باری تو خارج از ایران اما با زوج ایرانی رابطه 3 نفره داشتم اگه خواستین پی ام بدین

Kenzo_freez

همش دروغ کسی اینجا از اینکارا نمیکنه اگه کسی انجام داده یه خبر بده بدونم
    aminForfun

سلام بابک هستم سن 26 تحصیلات لیسان روانشناسی. خدای ارضا کردن جسمی و روحی هستم تو سکس. متاهل و با آبرو..
    خواستید آشنا شیم [email protected]

COACH AND FUCKER MEMBER thai-massage-coach آواتار ها
    سلام شهرامم دوستاي من
    مربي پاورليفتينگ و ماساژ تايلندي از تهران دو بار ازدواج كردم و فوقالعاده داغ،
    تنومند و فوق العاده قدرتمند با چهره اي زيبا با تجربه نزديك به ١٧٠٠ بار سكس حرفه اي در ٩سال گذشته
    قدم ١٨٠،وزنم ١١٠ كيلو عضله و دور بازوم ٥٠ سانته و ١٩ سانت الت كلفت كه موقع تحريك بقدري سفت و سيخ ميشه كه نميشه خمش كرد پاهاي درشت و قدرتمند كه معمولا تا ٧٠٠ كيلو پرس پا ميزنم ،دوس دارم سكسم ١-٣ ساعت طول بكشه و پارتنرم حداقل ٥-٦ بار ارضا كامل شه با ماساژ و سكس و من ٣-٤ بار ارضا شم و قبل سكس با ماساژ و پيشنوازي شروع ميكنم تا طرفم اماده و تحريك شه و بعد از يكي دوبار ارضا شدنش با ماساژ سكس و شروع ميكنم كه تاب وارد شدن التمو داشته باشه و كم كم به نهايت قدرت و سرعتم ميرسم كه تموم بند بند وجود پارتنرم حسش ميكنه و هرچي بيشتر تحريك شم محكم تر و سريعتر و خشن تر سكس ميكنم و حرارت پارتنرم شدت سكسمو افزايش ميده و ظرفيت طرفم بايد بالا باشه كه تاب بياره
    عاشق سكس mfm و fmf
    فقط لطفا كسايي پيام بدن كه طاقت و تاب تحمل سايز منو و سكس خشن منو داشته باشن.خصوصی تلگرام یا شماره بدین هماهنگ کنیم

کوس زنتو عشقه
    بیاد با کیرم حالش بدم
    منم تهران خونه دارم تنهام
    @greatxerxes

من هستم پیام بدین [email protected]

سلام همه جوره هستم
    ایدی تلکرامم
    @underseen28

سلام همه جوره هستم
    با ساپورت مالی
    ایدی تلگرامم
    [email protected]

تجربه سکس با من براش ضرر نداره هم سایزی هم زمانی جوابش بامن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)