صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: محموعه کلیپ های سکس و دست مالی شدن همسرم (ایرانی) مرتضی - ستاره

محموعه کلیپ های سکس و دست مالی شدن همسرم (ایرانی) مرتضی - ستاره

اینم از کلیپ دستمالی شدن خانومم
    توسط آقا پیمان گل از تهران، بعدش یه سکس حسابی با هم داشتن و منم حسابی حال کردم
    آقا پیمان باورش نمیشد یه شوهر بیغیرتم برا خانومم.

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: zt6smsos.mp4 - 4.3 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: zt6smsos.mp4 - 4.3 MB

آموزش تصویری دانلود و پخش کلیپ ها / آموزش دانلود از سوپرافایلز (Suprafiles) و کلودی فایلز

این کلیپ زمانی هست که آقا رضا 28 ساله جلوی منه دیوث و بیغیرت ترتیب خانمم را میده و حسابی کونش رو با سیلی سرخ میکنه
    تنها کاری که میتونم بکنم اینه که گاییده شدن خانومم و پاره طنم را از نزدیک نگاه کنم.
    حتی حق ندارم با دول کوچیکیم بازی کنم، فقط زمانی اجازه ارضا شدن دارم که دارم کیر آقا رضا را ساک میزنم یا دارم پاهای پشمالو و عرق کرده ایشون را لیس میزنم.

خانومم از وقتی فهمیده کونی هستم عاشق اینه منو بیغیرت تر و دیوث تر کنه، و تا میتونه کونی بودن شوهرش را جلو بقیه تو سرم میزنه

درضمن دنبال ارباب بددهن و خشن هستیم نه پسرای مودب و تحصیل کرده.

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: stsf4d9y.mp4 - 9.7 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: stsf4d9y.mp4 - 9.7 MB

آموزش تصویری دانلود و پخش کلیپ ها / آموزش دانلود از سوپرافایلز (Suprafiles) و کلودی فایلز

این بار هم مثل دفعه قبل علی آقا ستاره را برداشت برد تو اتاق خوابمون و در را قفل کردن از داخل
    حدود 40 دقیقه ای بود که داخل بودن و هیچ صدایی هم نمیومد جز صدا تلویزیون، خیلی کنجکاو بودن بدونم چیکار میکنند. خلاصه هیچ صدایی نمیومد.
    بعد همون 40 دقیقه علی آقا در را باز کردن دستور دادن لخت شو کامل چهار دستو پا، چشم بسته بیا داخل. صدای خنده ی ستاره میومد معلوم بود خیلی خوشش اومده
    منم رفتم داخل و چشمامو با روسری بستن. واقعا چیزی نمیتونستم ببینم ، علی آقا پاشو اوردن جلو گفتن مثل سگ لیس میزنی تمیز شه، خانومت ببینه دول کوچیکت ازش کاری برنمیاد حداقل زبونت خوب کار میکنه. من مشغول خوردن پاهای ارباب شدم و اونا هم عشق بازی. (اولین بار پاهای کسی را لیس میزدم حتی پای خانومم قبلا نلیسیده بودم)

علی آقا گفتن خوشم نمیاد دیگه ستاره با یه نامحرم(منظورشون من بود) تنها باشه، وقتشه یه شوهر ابنه ای کونی بشی تا خیال من راحت باشه دول کوچیکت سمت ستاره نمیره.
    گفتن: چون خودم گی نیستن و بدم میاد، یه کون کن حسابی پیدا میکنم تا خانومت کونی شدنتو از نزدیک ببینه و بفهمه شوهر کونیش دیگه دنبال کیر میگرده جا کس.
    حدسم اینه ایده ستاره یعنی خانومم بوده، چون بارها بهونه اورده بود دیگه نمیخواد باهام سکس کنه و دلش کیرهای تازه میخواد. مجبورم کسکشی خانومم را بکنم.

راستش خیلی میترسم چون من کونی نیستم، ولی دستور رسیده که یه سگ باید از کون دادن لذت ببره. این فیلم هم آخر کار وقتی علی اقا مشغول حال کردن بودن

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: tmb75rcm.mp4 - 4.2 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: tmb75rcm.mp4 - 4.2 MB

اولش که آقا علی اومدن اجازه ندادن تو اتاق خودم که قبلا با خانومم اونجا میخوابیدم برم، چون قرار بود با هم برن تو اتاق و مشغول بشن. رفتن داخل و در را قفل کردن.
    منم تو هال خونه فقط صدای آه و ناله خانومم رو میشنیدم و همش نگران همسایه ها بودن، چون خانومم هیچوقت اینطوری آه و ناله نمیکرد.
    بعد از چند دقیقه اقا علی دستور دادن بیا از حامله شدن زن جنده ات فیلم بگیر منم موافق نبودم بدون کاندوم سکس کنن، ولی علی آقا گفتن زن جندت حق نداره از تو حامله بشه.
    حتی اجازه ندادن با دول کوچیکم بازی کنم و جق بزنم، فقط باید فیلم میگرفتم.
    آخرش هم باز از اتاق بیرونم کردن و 2-3 ساعتی با هم بودن.

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: 884takbb.mp4 - 7.9 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: 884takbb.mp4 - 7.9 MB

این بار علی آقا از تهران که خیلی جوونه و 19 سالشه، اولین تجربه اش را با خانومم ستاره داشت.
    با این سن کمش خیلی کارشو خوب بلد بود.

بعد از یه حال اساسی خانومم با علی آقا.. خانومم گفت بهم که دیگه از این به فقط باید تو شرتم آبم بیاد، یعنی حال کردناش باید با بقیه باشه منم از حال کردن اون لذت ببرم.

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: i4ny8ziq.mp4 - 2.0 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: i4ny8ziq.mp4 - 2.0 MB

این فیلم خوشگل که بعد از حمامش گرفتم را براتون میزارم

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: u83nfl0x.mp4 - 3.3 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: u83nfl0x.mp4 - 3.3 MB

آخخخخخخ خانومتو بکنم من

وایییییییی کلیپهای نازززززز خانومتو دیدم ای جووووووونم چه بیغیرتی تو, اصلا عاشق خودت و زنت شدم
    چه سینه هایی داره این کوس ناز و خوشکل , آدم هوسی میشه بدجور , پس تو دوس داری یه کیییییر کلفت جلو چشات حسابی زنتو بکنه من درخدمت خودتو خانوم نازززززززتم بی ناموس و فقط میخام جلو چشات آبمو بریزم رو سینه های زنت
    راستش خییییییلی دلم میخاد خانومت رو بگیرم و جلو چشات بخوابونم رو تخت و دستمو دور کمرش حلقه کنم و لبمو بزارم رو لبای نازش, بعد انقد لباشو بخورم که چشاشو ببنده و نتونه حرف بزنه و یه دستمو بزارم رو سینهای خوشکل کوچلوش ویه دستمو ببرم تو شلوارش و کوسشو بمالم تا دادش در بیاد بعد کیرمو بزارم تو دهنش و برام ساک بزنه تا لیز لیز بشه و بعد کیرمو در بیارم و بزارم لای ساپورتش وایییییییی لای ساپورتش از کوسشم بیشتر حال میده مخصوصا با اون ساپورت صورتی که گذاشتی, و لای پاهای نااااااازش تلمبه بزنم و ساپورتشو بکشم پایین و شورتشو در بیارم و کیرمو که با دهنش لیز کرده میزارم رو کوسش و محکم میفرستم داخل که بگه آییییییییییی, البته اینجوری ممکنه دیگه به تو کوس نده اخه خیلی کیرم خوشکل و بزرگه...
    اگه دوس داری در حد چت!و نه واقعی چون واقعی نمیتونم, راجب گاییدن خانومه نااااااااااززززززززززت گپ بزنیم یه ایدی تلگرام بده لطفا

اخه کونی چندتا اتاق خواب داری

کیر کلفت

نقل قول نوشته اصلی توسط انجمن کیر تو کس نمایش پست ها

این کلیپ زمانی هست که آقا رضا 28 ساله جلوی منه دیوث و بیغیرت ترتیب خانمم را میده و حسابی کونش رو با سیلی سرخ میکنه
    تنها کاری که میتونم بکنم اینه که گاییده شدن خانومم و پاره طنم را از نزدیک نگاه کنم.
    حتی حق ندارم با دول کوچیکیم بازی کنم، فقط زمانی اجازه ارضا شدن دارم که دارم کیر آقا رضا را ساک میزنم یا دارم پاهای پشمالو و عرق کرده ایشون را لیس میزنم.

خانومم از وقتی فهمیده کونی هستم عاشق اینه منو بیغیرت تر و دیوث تر کنه، و تا میتونه کونی بودن شوهرش را جلو بقیه تو سرم میزنه

درضمن دنبال ارباب بددهن و خشن هستیم نه پسرای مودب و تحصیل کرده.

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: stsf4d9y.mp4 - 9.7 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا کلودی فایلز: stsf4d9y.mp4 - 9.7 MB

کسکش دیوث چرا نمیتونم کلیپای زنتو دانلود کنم

Junior Member
    سلام اگر مسیرت به اصفهان میخوره خوشحال میشم چند روزی رو در خدمتتون باشم دوست داشتی با ایدی siavash1rali تلگرام تماس بگیر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)