صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 42

موضوع: مرد واقعی برا دوستی کسی که بتونم بهش تکیه کنم ..مرد میخام ن نر

فقط دوستی

@fin666

Banned
    سلام عزیزم اگه اهل دوستی هستی بیا تلگرام چت کنیم من ۲۲سالمه این ایدیمه تلگرام alireza9885
    ۰۹۳۹۲۷۰۹۸۸۵

بنده هستم در خدمتتون

هر جور که بخاین با هر محدودیتی من هستم در خدمتتون..بنده کارمندم تهران زندگی میکنم و مجردم عزیز.از لخاظ قیافه و هیکل هم ورزشکاری هستم ..اول ببینین و بهد نظر بدین..
    تلگرامم ۰۹۳۸۲۸۷۶۲۴۶ آرش هستم ۳۳ سال

سلام ۲۷ سال سن دارم[email protected]
    بهم ایمیل بدین تا بیشتر آشنا بشیم

سلام.پویان هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیلا22 نمایش پست ها
    سهیلا هستم ۳۳ساله قد ۱۷۵ وزن ۶۷ مطلقه ..اندامم حرف نداره..دنبال یه مرد یا زیر بیست و کم مو یا بالای سی هستم ..دنبال یه دوستی پایداز هستم ..لطفا الکی هم مزاحم نشید اگه شرایطشو دارید خصوصی پیام بدید
    پویان هستم ۲۶ساله درصورت تمایل حاضرم پشتت باشم وکنارت یعنی یارو یاورت باشم تلگرام اگه خواستی پیام بده
    [email protected]

Banned
    سلام دوستان خوبید حالتون چطوره بابک هستم 28 ساله از تهران مجردم وشغلم ازاد خونه مجردی دارم برای خودم, خانومی پایه برای دوستی میخواستم لطفن پیام بدین 09123327095

همدم

سلام ،سهیلا جان، آرش هستم 27ساله، قد 190،وزن90،خوش اندام ، خوش فکر و خوش اخلاق هستم ،تو روابطمم کاملا منطقی و پر احساس هستم ، دوست دارن باهات ارتباط داشته باشم، 09103973922

Banned
    امیر هستم 33 از کرج.
    دنبال خانم هات یا سن بالا یا زوج با شخصیت برای دوستی و سکس هستم. 09302632238

[QUOTE=سهیلا22;44890]سهیلا هستم ۳۳ساله قد ۱۷۵ وزن ۶۷ مطلقه ..اندامم حرف نداره..دنبال یه مرد یا زیر بیست و کم مو یا بالای سی هستم ..دنبال یه دوستی پایداز هستم ..لطفا الکی هم مزاحم نشید اگه شرایطشو دارید خصوصی پیام بدید[پویام 19 ته قول نمیدم دوست خوبی باشم چون اخلاقتو نمیدونم ولی اگه خواسی بیا تلگرامم pouybava

19 سالمه بسیار داغ اگر دوس داشتی پیام بده
    تلگرام @arkham7798

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)