صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42

موضوع: کلیپ های سکس شاهزاده سرین با پسرها + ساک زدن کیر شاهزاده سرین (سرین بدیعی) همجنس بازی سرین

اگر اين مردك شاهزاده استواي به حال بقيه شاهزادهها تونه تنها شاهزاده نيستي بلكه يك كوني به تمام معني هستي نكبت الدنگ

Senior Member
    دمشگرم بابا عجب عجیب الخلقه ای از ایران حرکت کرده بزارید حداقل این سرین تلافی ماروازامریکایی ها دربیاره وتامیتونه کون پسراشون بزاره وجر بده تلافی حمله شیمیایی به هیروشیماروهم بکن سرین جان

سری جدید فیلم های سکسی ایرانی شاهزاده پارسی سرین بدیعی

آیا ميدانيد که شاهزاده سرین جوانترین پورن استار ایرانی و بازیگر فیلم های بزگسالان در ایران است. اولین فیلم های سکسی که در شهرک اکباتان شروع شد و او به شهرت فراوان رسید. در ضمن بايد به اطلاعتان برسانم كه شاهزاده سرین شهروند ایران است که در حال حاضر فقط در آمریکا مشغول به کار است

اندوه من از باور مردمان سرزمینی است که به سادگی پذیرفته اند،که کسی که بر آنان حکمرانی می کند، از طرف خدا و امام غیب شده امده و رهبر کل مسلمین جهان است ،و با این القاب و اوصاف ملتی را به بند کشیده و ازادیشان را سلب کرده،و حال فردی از جنس خویش را که برای دلگرمی به این مردمان در بند خود شاهزاده میخواند و انان را به تلاش در راه رسیدن به ازادی تشویق می کند،باور ندارند آری که زندگی چنین مردمی، یک تراژدی دردناک است ،که ازادی را کمدی میدانید وحدت كلمه شاهزاده سرين
    شما همه اين قدرت را داريد كه مانند من ازاد باشيد و از مردم مذهبى كه شمارا از ترس جهنم و وعده بهشت كنترل ميكنن و بجرم مشروب و سكس احساس گناه در وجود شما ميكارند، ولي به بهشتيان وعدهء سكس و مشروب ميدهند گوش ندهيد و روبروى انها ايستادگى كنيد

ثابت كنيد كه هيچ كس بالاي كسي نيست و همه با هم مساوي هستند و همه حق زندگى ازاد و لذت طبيعي و خدا دادي را حق خود ميدانيد و هيج فرد ديگرى قادر به گرفتن انرا ندارد. شما فردا اگر همه دسته جمعي بدون حجاب به تظاهرات برويد انها چه خاكى بر سر ميريزند؟ ايا قادرند كه همهء شمارا بمسلسل بگيرند و زندانى كنند و رخود را رسواي كشورهاي پيشرفته كنند؟؟ شما از چه ترس و واهمه داريد؟؟ تصور كنيد كه گربه از موش ترس و واهمه داشته باشد، اين مسخره بنظر نمي ايد؟؟؟ انها مانند موش هستند ولي با خيمه شب بازيهايشان شما انهارا مانند گربه و يا شير ميبينيد. شما اك بقدوم و قوت اتحاد بي ببريد هيج قدرتي بالاتر از قدرت بشر نيست چه برسد اگر باهم متحد شوند. مگر اتحاد مردم نبود كه با وعدهاي دروغين خميني شاه را بيرون كرد و انقلاب را سر داد ؟؟؟ ولي حيف صد حيف كه مردم ديني و ساده لوح را بنام قيام اسلامي خام كرد و در عاقبت ايران و مردم ايران را به خاك و خون كشيد و همانطور كه گفت بهشت زهرا را أباد كرد، أباد كرد با خون مردم بي گناه و جوانان ما. كشت و كشتار ديگر بس است، بياييد دست بدست همديگر دهيد و از اين زندكي نكبت بار دراييد و از زندگى ازاد و بي غِل و غش لذت ببريد، بياييد به ايين ديرينهء ان دانشمند زرتشتى فكر كنيم ... فكر پاک،،، زبان پاكً،،، و قلبي پاک داشته باشيم و شعار ما آتش باشد كه تمام كثيفيها را از بين ميبرد و همه چيز را پاك و منزه ميكند. بياييد رنگها راناديده بگيريم و به يك چشم بهم نگاه كنيم و ديگرى را گناهكار نبنداريم، ما كه هستيم كه ديگرى را محاكمه كنيم همه مساوي و بي گناه، اين دنيا فقط و فقط براي تجربهء إنسان است و ترقي روح بشر تا به انجايي برسد كه بمقام فرشته كان برسد و انرا خوبي محض ميناميم، بدي وجود ندارد، همه چيز خوب است. مانند اينه هر انچه هستي در ان اينه خواهي ديد. قيام دسته جمعي كنيد و ازادي كه حق طبيعي شماست بدست بياوريد. وحدت كلمه شاهزاده سرين

ترجمه آیه ۱۲ سورهٔ انفال توسط بزرگترین مترجمین ق استاد الهی قمشهای ( و یاد آر ای رسول ) آن گاه که پروردگار تو به فرشتگان وحی کرد که من با شمایم ، پس مؤمنان را ثابت قدم بدارید ، که همانا من ترس در دل کافران می افکنم ، پس گردنها را بزنید و همه انگشتان را قطع کنید آیت الله مشکینى هنگامی که پروردگارت به فرشتگان وحی می کرد که من با شما هستم ، پس کسانی را که ایمان آورده اند ثابت قدم دارید ، به زودی در دل های آنان که کفر ورزیده اند ترس می افکنم ، پس ضربه ها را بر فراز گردن ها بزنید ( بر فرق آنها ) و همه سر انگشتانشان را قلم كنيد

اوا خواهر برای مردان دارای شخسیت زنانه استفاده می شود، در حقیقت از کلمه محبت آمیز بعنوان خواهر ریشه می گیرد، چرا که این کلمه اهانت آمیز هست؟ در هقیقت نفود قدرت این کلمه چنان عمیق است که اکثر پسران هنر و زیبای خود را با موضوعاتی ورزش یا حرفه های فنی سر گرم می کنند تا مبادا چنین بر چسب ننگینی بر آنها خورده شود
    در ایران دختر و زن حشری خیلی کثیف وآزادی مرد را ندارد، چرا که زن فقت برای لذت مرد هست ، مردهای کیر گنده عاشق اوآخواهر و پسرهای کونی هستن که از سکس لذت می بردند، پسر های کیر کوچولو از این کلمه به ترس و تنفرن ، چون که از دخترهای حشری متنفرند

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa1.mp4 - 14.9 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa1.mp4 - 14.9 MB

آموزش تصویری دانلود و پخش کلیپ ها / آموزش دانلود از سوپرافایلز (Suprafiles) و کلودی فایلز

گران قيمت ترين بچه جنده ۱.۷۰۰ دلار خیلی حرفه ای کون می داد. فوقولاده بود. فرق جنده قانونی که کاپوت نمی خواد تا لاشی ولگرد خیابانی که باید دوتا کاپوت بذاري

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa2.mp4 - 14.9 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa2.mp4 - 14.9 MB

آموزش تصویری دانلود و پخش کلیپ ها / آموزش دانلود از سوپرافایلز (Suprafiles) و کلودی فایلز

گفتم خم شو. شلوارمو در آوردم و اومدم پشتش کيرم گذاشتم لاي کونش. اونم يه دونه مو رو کونش نداشت. به کيرم یه تف زدم و آروم گذاشتم رو سوراخش وبا فشار کردم تو. خیلی محکم و بی رحمانه تلمبه میزدم که کونش مثل کس پاره شد. گفتم کونی خودم شدی. خیلی حشری شده بود. از نبض زدن سوراخ کونش آب کیرم اومد

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa3.mp4 - 4.2 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa3.mp4 - 4.2 MB

من تا چشمم به کون لامصب این افتاد میخ کوب شدم، قبل از سکس با نوك انگشتم سوراخ داغ وتنگ كون تپلش را نوازش ميكردم و طوری دولا میشد که لپای کونش با کیرم تماس پیدا میکرد٬ حشریش میکردم و سر کیرمو میمالیدم به سوراخ تنگ کونش، اروم کیرمو لای پاش تکون میدادم که یه دفعه توف کرد تو دستش منم تف کردم کیرمو گرفت و یکمی مالیدش حسابی خیس و لیز شده بود و گذاشت در سوراخ کونش و کمرمو محکم فشار داد وای که چه احساسی بود وقتی که کونشو باز میدیدم با طوری که قمبل میکرد حشری کننده بود٬ تصوری بوجود میومد که انگار کس داره خيلي لذت بخش و هیجان انگیز بود، اونم با عطش اشتیاق کیرش "چوچول کوچولوش" شق بود و جلق میزد ، کونشو دستمالی میکردم و تلمبه میزدم محکم با هرچی قدرت تمام کیرمو کردم تو تا ته رفت تو، کیر من تو کونش عقب و جلو میرفت، چند بار هم اب کیرمو ریختم تو کونش اینم قنبل میکرد و حال میداد، من هم تند تند میگاییدمش که تو کونش خامه درست شد با آب کیرم

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa4.mp4 - 6.1 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa4.mp4 - 6.1 MB

اگه بخوام از خصوصیات این اوا خواهر را براتون بگم کون بزرگ و گوشتی و قلنبه اندازه کف دست خلاصه اینجوری بگم که یک اندام زنانه و سکسی داره که کیرت میخواد از تو شلوار جرش بده، بزور انداختمش رو تخت انگشتمو خیس کردمو با کونش وایسادم ور رفتن یک خورده که کونشو باز کردم کیرمو که انگار نه انگار یه بار خالی شد رو گذاشتم روکونش تا شهوتی شد منم تا دیدم اینجوریه معطلش نکردم کیرمو بردم در کونش فشار میدادم لامصب مگه تو میرفت کیر کلفت من اصلاً خیال تو رفتن نداشت از شدت هیجان کیرم شق شق بود

شروع کردم تلمبه زدن اینقدر دیگه نالش در اومده بود صداش کل خونرو برداشته بود نمی دونم اوا خواهر که سکس می کنه چه حالی میده اصل شهوتو داره اینجوری نیست که برات نقش بازی کنه تا زودتر آبت بیاد و ولش کنی واقعاً داره حال میکنه

اینقدر تلنبه زدم که آب کیرم خامه شده بود توی کونش جیغ میکشید که موهای تنم سیخ شد التماس می کرد که کیرمو درش نیارم از تو کونش جیغی میزد که گوشام داشت کر میشد وایی هاج و واج بود به به چه کونی، اینقدر محکم تلمبه می زدم که نالش در آمد خیلی خوشش اومده بود چون هی می گفت محکمتر بکن منو آخ جون چه حالی دارم می میرم، منم از خوشی با این حرفا اینقدر حشری شده بدم که با تمام سرعتم داشتم تلمبه می زدم

چنان کونش گذاشتم شد مثل کس، تا خایه کردم تو دریده شد با صدای بلند گفتم لاشی کونی دوست داری کون بدی؟ به به عجب کوسی داری کونی من، جنده پتیاره من، کونتو قلمبه کن به بیرون میخوای جرش بدم، کونتو پاره میکنم، فشار دادم تا آخر به ماهتتش، محکمتر به تپونم تو کونش چنان حشری شدم که دیوانه وارتلمبه میزدم، کونش چنان روی کیرم ناله میداد تصوربوجود میومد که کس داره خلی لذتبخش و هیجان انگیز بود، اونم با عطش اشتیاق کیرش "چوچول کوچولوش" شق بود

با دیدن این کون قلمبه حسابی شق بودم و طوری بهم کون میداد که برام یک تروتازه گی خاصی داشت و هر چی میکردمش سیر نمیشدم

این کس دیگه نه کون ، لذت بردیم، قنبل میکرد و چنان کونش را گاییدم کونش مثل کس شد وای آززور شهوت داشتیم میترکیدم

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa5.mp4 - 22.7 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa5.mp4 - 22.7 MB

الان یه چیزی دیدم که حسابی شوکه شدم. من فقط وفقط دوست دارم کون بکنم اونم کون سفيد وقلمبه اي، وقتی که این پسر اوبنیی رو دیدم وایي با یه کون سفید بی مو و تپل باچوچول کوچولوش تو شورت دخترانه کیرم همین جور شق بود. کف کردم دیگه نگوم، فوق العاده بود. کونشو مثل کس گاییدم، جات خیلی خالی بود. ناله های عاشقانه میداد وبا لذت میگفت الله علیه وآله خدا میشنوی من حشريم خیلی کیر دوست دارم به همه پسرهای کیر کلفت من فقط میخوام کون بدم. دعايم مستجاب شد. منم گفتم اینم نعمت خداوند، که این پسرکیر کوچولو را آفردیده، من دیگه به قدرت خدا ایماندار شدم. میگفت گناه هست که حاملش نکنم منم این رو جوری تحویلش می گرفتم چون قرار بود پیغامبر بشه هرچی میگفت میکردم. بالاخره تمام شب شوهرش شدم

پاره کردن سوراخ کون پسر بچه سنجد حشری

با بی حیایی و خودخواهی کون گشاد کردن دليل و انگيزهاي براي دروغ گفتن ندارم نه رعایت عشق و یا محبت، هچي جز شهوت در سرم نیست فقط سوراخ کون را دارم در نظر و میخام پاره و جرش بدم خیالتو آزاد كن به فكر هيچي نباش و فقط چشماتو ببند و از اين کیر لذت ببر فقط میخوام حسابی کونت بگام

خوشت میاد که پسر کیر بزرگ و کلفت کونتو جر بده و پاره کنه و مثل کس تلمبه بزنه؟ حس میکنی ؟ سوراخ کونت به خارش افتاده؟ تو که انقدر اوبنیی هستی و کون دادن برات رویایه به منم بده دیگه؛

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa6.mp4 - 6.6 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa6.mp4 - 6.6 MB

سرین کون کن خستگی ناپذیر

کلیپ گاييدن كون باحال و تميز با كير بزرگ و كلفت سرین

کون را به کس تبدیل کردن با تلمبه زدن شدید و وحشی تا اینکه سوراخ کون ایجاد شود باعث پف کردن مثل کس وبعد کون پسر بچه اوبنیی را تو شورت دخترانه کردن

براي كساييكه كون كنن اين صحنه اي واقعاً تحريك كننده است

این کس هست یا کون ؟ اگه تو نگی من نمی گم

آرشه كوني ميخواست اين مثل زنها توي فيلمهای سکسی كرده شه و با عشق گذاشت من كونشو به کس تبدیل کنم. شاخ درمياورد بهش گفتم عين دختر شدي العان کس داری، قند تو كونش آب شد. از شدت شهوتی میلرزیدیم چه کس باحالی تو كونش عروسي بود. سرشو گرفتم مثل جندها و آبمو با شدت ریختم تو دهنش بعد تو کونش، تا در نهایت حاملش کردم جات خالی بود

حالا که تنها موندی بیا و مشغول شو و یه دست با عکس این کونی جلق بزن

معرفی میکنم اواخواهر کون دریده را که فرقی زیادی ندارد با یک دختر. وقتي این همجنسگر در حضور ديگران هست جرأت زیادی دارد. اصلاً حريمها را حفظ نميكند و دست به هر كاري ميزند. مثل جندهای پتیاره از مردان جوان افغانی لذت می برد. از نظر جذابیت اکثر مردان کیر گنده مجذوبش می‫شند. چهره و اندامش نیمه شکل مرد و نیمه شکل زن است. آرایشش با ابرو‫های برداشته، سایه براق، مژه مصنوعی، لنز، روژ لب ظاهر زنانه را بخود گرفت و من حسابی انگولکش کردم تا سوراخ کونش قرمز شد . جلق بزنید و ارضا کنید که با کون این کیر من منفجر شد. امیدوارم که ازعکس این کونی لذت ببرید

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa7.mp4 - 35.6 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa7.mp4 - 35.6 MB

کمر باریک من خاب و رویای من

میدیدم این سوراخ کون بی مو نرم تنگ و گرد قلمبه این رو و بینهایت هیجان زده و حشری شده بودم. كير شق شده خودم رو تا ته داخل كونش کردم، خیلی حال میداد فکرشم نمیکردم که یک پسر بچه همچین کون قشنگی داشته باشه. حسابی گاییدمش هرکی که کون این رو ببینه صد در صد آبش میاد

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از سوپرافایلز: sa8.mp4 - 18.9 MB

لینک دانلود این کلیپ بسیار زیبا از کلودی فایلز: sa8.mp4 - 18.9 MB

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)