نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خاطرات اولین سكستون در دوران كودكی را اینجا بیان كنید

خاطرات اولین سكستون در دوران كودكی را اینجا بیان كنید

اولین آشنایی من با بدن دختر، در سن ۶ سالگی و دوران آمادگی (مهدکودک) بود. دختر یکی از همکارای مامانم با من مهد می اومد و بعد از مهد به محل کارمامانمون میرفتیم که نزدیک بود. یه روز توی یه اتاق خالی مریم به من پیشنهاد کرد لخت بشیم تا بدن هم رو ببینیم. منم برای اولین بار بود که کس میدیدم و متعجب از اینکه دخترا چرا شنبول ندارند (اسکول بودیم). بعد از این ماجرا از مامانم علت رو پرسیدم و اون هم من رو پیچوند ... یادم میاد بعد از این ماجرا بعد از مهد، همیشه مراقبمون بودند که شیطنت نکنیم.
    با خبر شدم مریم الان ۲ تا بچه داره!!!! ایکاش خاطره من رو میخوند

چرا دوستان خاطره خودشون نمیگند

خخخخخخخخخخخخخخخ

اولین سکس من با دختر خالم بودش در 17 سلگیبود در حین بازی بهش می مالیدم اولش اون بدش میومد اما فردا زودتر میومد کم کم بدش نیومد جوری که تونستم شلوارشو پایین بکشم بزارم لای پاهاش. یادم هست یه بار ضعف کرد بعده ها فهمیدم ارضا شده خیلی ترسیدم یه بار توی باغ لختش کردم اون نشست تو بغلم.یادش بخیر

اولین سکس من با دوستم بود که فامیلمون هم بود. یادم نمیره کلاس اول راهنمایی بودیم. وقتی بزور چپوند تو کونم از درد گوزیدم به خودم

اولین سکس درست دوران کودکی من برمیگرده فک کنم به شیش سالگیم قبلش هم دستمالی و ازینکارا تا دلتون بخاد کرده بودم اما اولین باری که قشنگ حس کردم که دارم از دولم لذت میبرم همون موقع بود خلاصه بگم من و دختر عموم با هم سن بودیم و هم بازی طبق روالی که چند وقت یبار میرفتیم روستا رفتیم روستا و (دارم کیرم و میمالم و مینویسم)من و دختر عموم صبح پاشدیم برای بازی رفتیم به یه خونه نیمه ساخته یکی از بستگان وقتی بازی ما تموم شد دیدیم تمام لباسامون گچی شده و باید لباسامون و بتکونیم هر دوی ما لباسهامون و در اوردیم وقتی من شلوارم و در اوردم یه دول خوشگل سفید خوردنی افتاد بیرون دختر عموم گفت محمد تو دم داری؟؟؟؟؟گفتم اره مگه تو نداری گفت نه بهش گفتم اون و شلوارش و در اورد البته من یکی دوبار دیگه دیده بودماما هیج وقت به این دقت و از نزدیک لمس نکرده بودم بهش گفتم تو از کجا چیش میکنی گفت ازین وسط گفتم مگه میشه؟ گفت اره گفتم جیش کن وقتی از اون وسط چاک خوردنیش جیش کرد شاخ در اوردم بعدش بهم گفت حالا تو جیش کن باورش نمیشد که از تو دمم جیش دربیاداز اونجایی که من تجربه دکتر بازی داشتم بهش گفتم بخاب تا امپول بازی کنیم دول من شد امپول و برای اولین بار بر بهشت قرار گرفت ...نمیدونست یه روزی همین بهشت لاپای زنا میشه فکر و ذکرش ...

اولین خاطره سکسی من با همکلاسی بود تو مدرسه فکر کنم کلاس دوم راهنمایی بودیم اونجایی که من رفته بودم دستشویی که دیدم دوستم از لای در نگا میکنه (دوستم با اینکه سنی نداشتیم چون سکس مامان و باباش رو دیده بود خیلی کنجکاو بود قضیه چیه و موقع خواب سکس داشتن اونم تا صبح نخوابیده و خودش رو زده بخواب و گوش میکرده و میشنیده که مامانش هی میگفته از کونم دربیار کیرتو پاره شدم آی آی میکرده ) هیچی دیگه اونموقع دعوامون شد به خاطر کارش گذشت تا چند روز بعد که دیدم گفت بیا بریم ته کلاس بشینیم ما هم رفتیم موقع درس دادن بود که شروع کرد مالیدن چول من سیخ شده بود جاتون خالی چه حالی میداد (توی اون سن که هنوز بالغ نشده بودیم حالی میداد) منم شروع کردم براش مالیدن وای چه چولی داشت نرم خوشحالت مالش حال میداد کارمون هر روز همین بود تا یه روز من اجازه گرفتم برم بیرون رفتم بیرون اخرهای زنگ بود دیدم پشت سرم اونم اومد گفت الان خیلی خلوته حیاط بریم تو دستشویی ها بمالیم گفتم بریم حالا مکان اینجا بود گذشت گذشت تا اینکه اون از طریق پسر عموش فیلم سوپر دیده بود و فهمیده بود ماجرا چیه طبغ قرارمون که هر موقع من رفتم بیرون اونم پشتوانه ام بیاد رفتیم تو دستشویی ها که پیشنهاد رو داد که خم کن یه کاری جدیدرو امتحان کنم بی انصاف چول سیخشو بدون تف کرد تو کونم اینقدر درد گرفت که آیییم بلند شد توله سگ خیلی حال میکرد البته منم اولش درد داشت ولی بعد چولش عرق کرد و خیلی حال میداد پیشنهاد داد منم بکنم واییییی چه حالی میداد کار ما اینقدر تکرار شد که کونهامون شده بود لوله چند سالی گذشت و ما تا سوم همکلاسی بودیم کلاس سوم بود که رفتم خونشون گفت سعید فیلم سوپر دارم نگاه میکنی گفتم اره سوپر نگا میکردیم که پیشنهاد داد شروع کنیم (مامانش خونه نبود الحق مامانش چه چیزی بود حال میداد برای bdsm) کار رو شروع کردیم به روال فیلم سوپر لب میگرفتیم چه لبی برای هم ساک میزدیم تو اوج بودیم تو کونم مثل سگ میزد که دیدم کونم لیز شد اون دیگه آبش میومد منم امتحان کردم دیدم مال منم میاد جاتون خالی کونها سفید و بی مو کار ما شده بود کردن هم من عاشق سگی اون عاشق خوابیدن روش نمیدونم الان کجاست ولی اگه این خاطره رو بخونه یادش میاد احتمالا الان ازدواج کرده کونه خانومش میزاره هرجا باشه موفق باشه

فروش اکانت های brazzers/babes/wicked/twists/motors/reality kings/digital playground....
    فروش اکانتهای پورتال با کمترین قیمت
    اکانتهای پورتال شامل سایتهای
    Brazzers
    Realitysking
    Babes
    Twistys
    Mofos
    Wicked
    Digitalplayground
    Fakehub
    Sexyhub
    Gfleaks
    ...
    همه اینا تنها با قیمت 40 تومان
    آدرس کانال https://t.me/accounts_channel

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)